Deski bambusowe należy zabezpieczyć przed uszkodzeniami.

Co położyć na podłogę w naszym domu? Czy lepsza będzie deska lakierowana, warstwowa, deska lita, olejowana, a może ostatni hit jakim jest bambusowa podłoga? Podłogi z deski bambusa cechują się wyjątkowym designem, i wysoką twardością. Unikalne wybarwienia zapewniają wnętrzom nietuzinkowego charakteru.

Bardzo wysoka jakość wyrobu zagwarantuje domownikowi dużą satysfakcje z użytkowania bambusowej podłogi przez wiele lat. Tego rodzaju podłogi są bardzo proste w montażu, natomiast dzięki użyciu ekologicznych środków konserwujących utrzymanie w dobrym stanie podłogi to czysta przyjemność. Towar do produkcji podłogi bambusowej sprowadzany jest z plantacji fairtrade. Dzięki temu że materiał z bambusa cechuje się wysoką gęstością oraz dodatkowo wytrzymałością, podłogi te są ponad dwa razy bardziej wytrzymałe aniżeli zwykłe drewniane podłogi. Przy wykorzystaniu najnowszej technologii opartej na pokryciu desek wieloma warstwami lakieru, bambusowe podłogi jest bardzo odporna na ścieranie. Zarówno wyjątkowy designe jak i trwałość bambusowych podłóg, to nie tylko i wyłącznie prawdziwa przyjemność dla Twoich stóp lecz także dla Twojego budżetu. Mając na uwadze materiał wykorzystany do produkcji podłogi bambusowej, przy działaniu wilgoci ten materiał nieustannie kurczy się lub rozszerza.

Dlatego powinno się zabezpieczyć ten materiał przed uszkodzeniami, wykorzystując w tym celu odpowiednie środki do pielęgnacji. Deski bambusowe należy zabezpieczyć przed uszkodzeniami stosując w tym celu odpowiednie działania pielęgnacyjne jak na przykład usuwanie piachu czy też kurzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top