Cała sauna ogrzewana jest piecem, który nagrzewa kamienie oparcia oraz siedziska.

Czujesz duże zmęczenie po dniu wytężonej pracy? Trudno jest Ci odnaleźć właściwą formę wypoczynku, ze względu na brak czasu oraz chęci do wysiłku fizycznego?

 

Mamy rozwiązanie doskonałe dla Ciebie. Sauna fińska, nazywana również suchą, nie wymaga od nas wielkiego zaangażowania, bowiem z racji panującej w niej bardzo wysokiej temperatury, eksperci stanowczo nie zalecają być w niej dłużej aniżeli kilka do kilkunastu minut. Co nam daje przebywanie w niej? Po takiej sesji z pewnością będziemy czuli się bardzo odprężeni, zrelaksowani oraz zmniejszymy napięcie wynikające ze stresu. Prócz tego tego typu sauna ma walory zdrowotne. Regularne użytkowanie sauny fińskiej pozytywnie wpływa na serce, cały układ krążenia a ponadto wzmacnia naszą odporność. W trakcie przebywania w niej zwiększa się tempo przemiany materii, a dzięki temu dużo łatwiej nam będzie pozbyć się zbędnych kilogramów.

 

Oczyszcza ona też nasz organizm z toksyn, co bardzo pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i chęci do aktywności fizycznej. Ile miejsca potrzebujemy, ażeby postawić tego typu saunę? Jeżeli mamy odpowiednią przestrzeń, to możemy ją umieścić, przykładowo w przydomowym ogrodzie. Jednak z powodu niskiej wilgotności rzędu 5-15 %, można tego typu saunę też zaprojektować w środku domu. Przy tym saunę fińską cechuje przepiękny wygląd. Wnętrze zrobione jest z drewna, a cała sauna jest ogrzewana piecem, który nagrzewa kamienie siedziska a także oparcia. Nasz producent gwarantuje najwyższą jakość usług dzięki czemu z pewnością będą Państwo dumni z posiadania własnej suchej sauny.

Link: producent saun fińskich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top